قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه آریان تل:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی آریان تل به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت فروشگاه اینترنتی آریان تل و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی آریان تل از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول فروشگاه اینترنتی آریان تل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی آریان تل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات صحیح کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش از فروشگاه اینترنتی آریان تل اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی آریان تل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

شرایط ارسال سفارش فروشگاه آریان تل :

  • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
  • در صورت ثبت سفارش بعد از ساعت 17 پردازش و ارسال سفارش به روز بعد موکول خواهد شد. حداقل زمان ارسال 4 ساعت بعد از ثبت و پرداخت سفارش می باشد.
  • شرایط ارسال برای آب و هوای برفی یا بارانی و یا شرایط خاص تغییر خواهد کرد.
  • پردازش و بسته بندی سفارشات برای شهرستان ها 24 الی 48 ساعت زمان خواهد برد و بعد از این مدت از طریق پست ارسال خواهد شد.
  • هزینه ی ارسال برای شهرستان ها 25.000 تومان می باشد که بر عهده ی مشتری است.
  • فروشگاه آریان تل  هیچگونه تعهد و مسئولیتی درقبال سفارشات شما تا قبل از پرداخت نهایی ندارد . سفارش هایی که تا 24 ساعت پس از ثبت ، پرداخت نگردند به عنوان لغوشده از طرف کاربر تلقی می‌شوند.
  • سفارش های پرداخت شده نیز به عنوان رزروتلقی شده و پس از تایید کارشناسان فروش ارسال خواهد شد.
  • وجود یا عدم وجود کالا در انبار آریان تل کاملا متناوب بوده و ممکن است موجودی انبار پیش از خرید مشتری در سایت به پایان رسیده و سهوا اطلاعات و قیمت های سایت بروز نشده باشد . بنابراین مشتری حق هرگونه اعتراض درباره این موضوع را از خود سلب می‌کند و فروشگاه در صورت عدم موجودی کالا میتواند مبلغ پرداختی مشتری را به حساب وی عودت دهد.
  • ارسال کالا با پیک و پرداخت در محل فقط مختص شهر تهران بوده و هنگام تحویل کالا ارائه کارت شناسایی معتبر به نام صاحب فاکتور الزامی است.
  • شرایط عودت وجه: سفارش هایی که توسط مشتریان و از طریق سایت ثبت و پرداخت شده اند ( ویا از طریق انتقال وجه کارت به کارت پرداخت شده اند ) اگر به دلیل کسری موجودی انبار لغو شوند ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از لغو سفارش به شماره حساب شبای مشتریان عودت داده خواهد شد.